• اجاره بلند مدت و کوتاه مدت خودرو
 • رزرو انلاین خودرو
 • برگزاری سمینار و همایش
 • تشریفات Cip

درباره ما

آنی نام اوران امروز

شركت آنی نام آوران امروز در سال ۱۳۸۳ با عنايت خداوند متعال و با هدف خدمت رساني به ملت شريف ايران و فعالیت در زمينه ارائه خدمات توریستی ، گردشگری ، سرویسهای نقل و انتقال تشریفاتی ، هماهنگی محل اسکان ، رزرواسیون هتل ، تسهیلات حمل و نقل برای مسافرین و فعالیتهای راهنمایی توریستی ، تاسیس گردید.اين شركت در جهت ایجاد تحول در زمینه خدمات سرویس های تشریفاتی كشور با بکارگیری كادر مجرب و آموزش ديده موفق به ارائه بهترين خدمات و جلب رضايت مسافران و گردشگران عزيز شده است. گر چه آنچه را كه لايق ملت شريف ايران است هنوز نتوانسته ايم فراهم كنيم ولي بر آنيم با كار و تلاشی مضاعف به چنين هدف والايي انشاء الله نايل شويم.اجاره خودرو

آنی نام آوران امروز به عنوان اولین و تنها دارنده گواهینامه های استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه IMS (ISO 9001/2008 ، ISO 14001/2004 ، OHSAS 18001/2007) در ایران ، مفتخر است که با بیش از ۸ سال تجربه ، در خدمت شما مشتریان محترم می باشد.
مديريت ارشد شركت آنی نام آوران امروز به منظور تقويت اصل مشتري مداري ، جلب رضايت مشتري را به عنوان یکی از اهداف اصلي خود در خط مشي یکپارچه لحاظ نموده و به منظور اجراي صحيح اين مقوله ، درياقت نقطه نظرات و شكايات و ساير ارتباطات با مشتريان را نقطه تمركز خود قرار داده است.
همچنین در جهت تحقق اهداف یکپارچه خود با رویکردی فرآیند گرا و مشتری محور ، انطباق سیستم مدیریت یکپارچه IMS (ISO 9001/2008 ، ISO 14001/2004 ، OHSAS 18001/2007) را مد نظر قرار داده و اهداف یکپارچه خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید.
خدمات قابل ارائه توسط این شرکت عبارتند از :

اجاره خودرو

 • ارائه سرویس های ایاب و ذهاب درون شهری کارکنان وزارت خانه ها ، شرکت های خصوصی و مدارس
 • ارائه سرویس های تشریفاتی به اشخاص حقیقی و حقوقی
 • برنامه ریزی و ارائه خدمات و تسهیلات مرتبط با همایش ها ، کنگره ها ، سمینارها و نمایشگاه های داخلی و بین المللی شامل :
  الف) خدمات مربوط به اسکان افراد
  ب) برگزاری مراسم استقبال از میهمانان خارجی و تودیع ایشان (CIP)
  ج) رزرواسیون هتل های بین المللی و پنج ستاره و سالن های مخصوص همایش های بین المللی و مراکز اقامتی با تخفیفات ویژه در سراسر کشور

خط مشی یکپارچه شرکت آنی نام آوران امروز

شرکت آنی نام آوران امروز ، ارائه کننده خدمات توریستی و تشریفاتی ضمن تعهد به اجری الزامات استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه و بهبود اثر بخشی آن ، سیاست ها و برنامه های خود را بر اساس محورهای اصلی زیر استوار ساخته و خود را متعهد به اجرای اثربخش آنها می داند :

۱/ ارتقاء سطح خدمات به مشتریان در دو محور هزینه و کیفیت

هر سازمانی به مشتریان خود وابسته است و باید نیازهای حال و آینده آنان را درک نموده و نیازمندی های مشتریان خود را برآورده نماید. تمرکز بر مشتری و درک نیازهای حال و آینده او باعث افزایش سطح رضایت مشتریان و تکریم آنها می شود.بنابر این اصل شرکت آنی نام آوران امروز برای ارتقاء سطح خدمات خود و عبور از انتظارات مشتریان برنامه ریزی و تلاش می نماید و با افزایش سطح خدمات خود با قیمت مناسب و کیفیت بالا در بخش های مختلف توریسم ، ترانسفر و .. و همچنین افزایش کارآمدی در این زمینه و نزدیک کردن سطح کیفی خدمات خود به استاندارد های بین المللی ، در صدد دستیابی به این مهم می باشد.

۲/ توسعه و بهبود مستمر اثر بخشی سیستم مدیریت یکپارچه

۳/ جلب رضایت مشتریان از طریق تامین خواسته های آنان

امروزه دنياي تجارت و كسب و كار بر پايه مشتري مداري استوار است ، شرکت آنی نام آوران امروز سعي داشته و خواهد داشت در اين جهت هميشه رضايت مشتريان خود را بدست آورده و از آنجايي كه مشتري مهمترين ناظر در محدوده كار ما مي باشد در نتيجه پايش و اندازه گيري اين رضايت از اهميت ويژه اي برخوردار است كه بدين منظور در فواصل زماني مشخص شده میزان رضایتمندی مشتریان از خدمات ارائه شده را مورد ارزیابی قرار می دهد.

۴/ بکارگیری و توسعه فناوریهای نوین و تسهیل در ارتباط مابین مشتری و سازمان به منظور تسریع در رسیدگی و پیگیری شکایات مشتریان

سرعت در سرويس دهي ، پاسخگويي و عكس العمل سريع به تعاملات مشتري ، موثرترين عامل در برآوردن رضايت مشتري از رابطه با هر سازمان مي باشد كه اين عامل مي تواند با كمك كانالهاي ارتباطي قوي و پردازشگرهايي با سرعت عمل بالا محقق گردد.بدین منظور مدیریت ارشد شرکت آنی نام آوران امروز با ايجاد كانالهاي ارتباطي گسترده ، متنوع و با انعطاف پذيري بالا و با قابليت ارتباط دو طرفه ، دسترسي مشتريان به ارتباط متقابل را آسان نموده و از طریق دریافت نظرات و پیشنهادات از طریق Face to Face و نظرسنجی مکرر از مشتریان و همچنین راه اندازی وبسایت رسمی شرکت موجبات دریافت سفارش خدمات به صورت غیر حضوری و همچنین گفتگوی مستقیم و پاسخگویی مناسب به شکایات مشتریان را فراهم نموده است.

۵/ شناسایی علل ریشه ای شکایات مشتریان و اصلاح و بهبود مستمر فرآیندها با هدف کاهش شکایات آنها

۶/ تلاش مستمر درجهت صیانت از محیط زیست با کاهش آلودگی زیست محیطی و توجه ویژه به مبانی ایمنی و بهداشت و فراهم کردن محیط ایمن و همچنین ارائه خدمات با کمترین حوادث و مخاطرات شغلی

مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی به همراه رویکردهای مدیریت زیست در دهه های اخیر مورد توجه بیشتر در حوزه های صنعتی و خدماتی قرار گرفته است لزوم افزایش توانمندی یک سازمان در مواقع اضطراری و انجام برنامه های لازم در جهت کاهش خطرات از یکسو و به کار گیری زیست محیطی از سوی دیگر مطرح می باشند. در شرکت آنی نام آوران امروز توجه به مسائل بهداشت ، ایمنی و محیط زیست یک ارزش است. از این رو مدیریت ارشد شرکت تمامی سعی و تلاش خود را در جهت رسیدن به توسعه پایدار ، ایجاد محیط کاری ایمن ، بهبود کیفیت زندگی کارکنان ، و ارائه خدمات ایمن و مطمئن به مشتریان و جامعه و پیشگیری از صدمه به اموال و محیط زیست قرار داده است.

 

چارت سازمانی

 

 

نقشه فرآیند ها

 

 

اجاره خودرو در تهران

شرکت آنی نام اوران امروز پیشرو در زمینه اجاره خودرو با شرایط مختلف از قبیل اجاره خودرو بدون راننده  و اجاره خودرو با راننده می باشد .همچنین با توجه به  افزایش روز افزون مشتریان اجاره خودرو در شرکت انی نام اوران امروز  اگر تمایل به اجاره کردن خودرو دارید می توانید اجاه خودرو مورد نظر خود را از روش رزرو انلاین خودرو در صفحه ی اصلی وب سایت اجاره خودرو انتخاب نمایید و با خیالی آسوده از خدمات اجاره خودرو ما بهره مند شوید همچنین به جهت اشنایی با قوانین اجاره خودرو میتوانید به بخش خدمات مراجعه و شرایط اجاره خودروی مورد نظر خود را ملاحظه فرمایید و یا  با شماره های موجود در  صفحه اصلی سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

اجاره خودرو بدون راننده

شرایط اجاره خودرو بدون راننده در  شرکت آنی نام اوران امروز به صورتی تنظیم شده است که شرایط اجاره خودرو کاملا برای مشتریان اجاره خودرو بدون راننده در تهران و سایر شهرها مناسب باشد همچنین نرخ اجاره خودرو بدون راننده کاملا متناسب با نیاز مشتریان تنظیم شده است به گونه ایی که  بخش زیادی از مشتریان  خودرو های اجاره ایی بدون راننده شرکت آنی نام آوران امروز پس از کسب خدمات اجاره خودرو از شرکت ، مجموعه ی ما را جهت اجاره خودرو به سایر دوستان ، همکاران و بستگان خود  معرفی می نمایند .

اجاره خودرو تشریفاتی


یکی از خدمات شرکت آنی نام آوران امروز اجاره خودرو در تهران و سایر شهرهای ایران می باشد با توجه به  نیاز مشتریان ، اجاره خودرو در تهران و کلیه شهرهای ایران جهت انتقال مهمان ، برگزاری همایش ، برگزاری سمینار ، خدمات تشریفات cipبه صورت اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده در خدمت مشتریان عزیز می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط اجاره خودرو در تهران و اجاره خودرو با راننده و اجاه خودرو بدون راننده به بخش خدمات وب سایت مراجعه فرمایید